Úvod > Obec > Aktuality > Hudební festival v ulicích města Olomouce

Hudební festival v ulicích města Olomouce

Datum konání:
4.6.2021

V pátek 4. června mezi 18. a 22. hodinou se chystá v Olomouci nevšední hudební festival s příznačným názvem "Olomouc (o)žije". Účast přislíbilo více než padesát olomouckých i mimo olomouckých hudebníků, kapel, sólistů a buskerů, kteří vyjdou do ulic a budou hrát před olomouckými kavárnami, vinárnami, pivnicemi a bary.

V pátek večer si  můžete udělat jedinečnou procházku zpívajícím a tančícím městem. Zároveň při poslechu hudby můžete podpořit olomoucké podniky koupí piva, vína, kávy a jiných dobrot.

Muzikanti budou čas mezi hraním a pauzami dělit dle svého uvážení. V 18:00 se rozezní celé centrum, dál už bude harmonogram na samotných hudebnících.  Například na Dolním náměstí bude šest takto znějících míst.

Všichni muzikanti budou hrát pro lidi zdarma, pojicím prvkem akce budou velké zdobené sklenice, které darovalo Bystročické zelí a nazdobila Něha z Hané, projekt výtvarnice Markéty Baletkové, zaměřený na dekorace nejen ze sušených květin.

Pořadatelé prosí o vzájemnou ohleduplnost a dodržování všech protiepidemických opatření, které sebou tato doba přináší.

olomouc (o)žijeolomouc (o)žije

28. 3. Soňa