Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Hlasování Živé studánky

Hlasování Živé studánkyDatum konání:
1.6.2018
Datum ukončení:
1.7.2018

V úvodní části je vložen odkaz pro hlasování "Živé studánky", kde je přihlášena studánka Svatá voda u Drahanovic. Můžete se zapojit do hlasování, v případě výhry bude studánka opravena.


Komentáře


 • 1. 6. 2018 18:51
  Karel Váňa
  obecní stránky

  Píše se v aktualitách: "V úvodní části je vložen odkaz pro hlasování "Živé studánky", kde je přihlášena studánka Svatá voda u Drahanovic. Můžete se zapojit do hlasování, v případě výhry bude studánka opravena." A kde je úvodní část s hlasováním? Tu jsem nenašel. Naše obecní stránky mají tu výhodu, že jsou velmi nepřehledné a těžkopádné na vyhledávání informací. Vždy slyším, je to na obecních stránkách. Z titulu své minulé práce jsem navštívil mnoho obecních stránek a až na výjimky jsem potřebnou informaci našel. Bohužel naše obecní stránky se této zkušenosti vymykají. Nechcete uvažovat o změně tvůrce stránek? Bylo by to ku prospěchu mnoha občanů.


 • 1. 6. 2018 22:55
  Zuzana Kovářová
  Odkaz pro hlasování

  http://zivestudanky.cz/


 • 4. 6. 2018 10:29
  Kristýna Nováková
  Hlasování Živé studánky

  Dobrý den, taky jsem tedy tápala, tak pro ostatní posílám přímý odkaz. Pokud vložíte i fotku u této studánky, připíše se 10 bodů, bez fotky 1 bod. Já mám odhlasováno :-)

  http://zivestudanky.cz/studanka/svata-voda.html

  Hezký den.
Fulltextové vyhledávání

22. 5. Emil

Zítra: Vladimír

Návštěvnost stránek

432919