Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > 27. 10. 2014 - Obecní úřad - dovolená

27. 10. 2014 - Obecní úřad - dovolená
Komentáře


 • 25. 10. 2014 15:27
  František
  to máme za naše hlasy

  bravo pane starosto-to máme za to že jsme vám dali před 3týdny své hlasy.před volbami sliby a po volbách už je to jedno.pokud potřebuje úředník celozávodní dovolenou ať jde pracovat do továrny nebo ať se zaeviduje jako nezaměstnaný na úřad práce.mnoho z nás máme v pondělí volno a pokud potřebujeme v úřední den něco vyřídit tak budeme muset do keniček.
  také děkujeme za zastavení vody na hřbitově-poplatky jste letos zvedl za hroby o 100%, tak si vodu máme donést z domu.pro příště to na hřbitově alespoň vyvěste když tam máte takovou velkou nástěnku,my vaši voliči to pochopíme.asi obecní pracovníci čekají tuhou zimu viz: http://www.novinky.cz/domaci/351690-listopad-sice-nezahreje-ale-mrazy-neprijdou.html
  chápeme to také,protože nemájí jindy čas na obecní záležitosti protože musí určitým obyvatelům pomáhat uklízet beton před domem...


 • 25. 10. 2014 16:34
  Lukáš
  za naše hlasyto je...

  Františku, zas tak z tebou moc nesouhlasím. Přece úředník potřebuje také volno a naše děvčata na obci pracují dobře.Proto jsme starostovi ty volební hlasy daly,tak proč ne celozávodní dovolená v továrnách už dávno celozávodní dovolené nepraktikují,já to hodnotím pozitivně.Je to přece starostovo rozhodnutí a určitě není špatné.
  Souhladím s tím,že nás mohl někdo o zastavení vody na hřbitově informovat, nástěnka jak vrata tam je,stačilo to jen vyvěsit,určitě by to bylo zajinavější info než ty církevní prasečiny.Vodu si přece přineseme z domu, co by sme po obci pořád něco potřebovali.
  Ivo-starosta přece obec vede dobře a doufám,že ještě dlouho povede,fandím mu,lepší se dlouho nenajde,držém vám starosto palce a ještě,že ste vyhrál,zaslóžíte si to za ty roky dřiny.


Fulltextové vyhledávání

25. 4. Marek

Zítra: Oto

Návštěvnost stránek

430390