Neděle Polojasno 12/3 °C
Středa Polojasno až oblačno s dešťovými přeháňkami 13/6 °C

Úvod > Dění v obci > Hlášení obecního úřadu > 19.09.2016

19.09.2016

Černá věž Drahanovice Vás zve k návštěvě končící výstavy Obrazů a šperků paní Heleny Pirohové, umístěné v nejvyšším patře věže. Prodejní výstava končí ve středu 28.9. V tento den ji můžete navštívit v tyto hodiny, 10-12 a 13-17 hodin. Ostatní dny v běžnou otevírací dobu. Proto neváhejte a přijďte si zakoupit krásné a zajímavé obrazy již od 350,-Kč nebo poslední kusy pěkné bižuterie od 25,- do 150,- Kč. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Základní škola  Drahanovice pořádá dne 23. září  sběr starého papíru. Papír můžete přivézt ke škole v pátek ráno, kam bude také přistaven kontejner, nebo pevně svázaný sběr můžete nechat před domem a pracovníci obce  jej odvezou. Všem, kteří se zapojí do sběrové akce děkujeme.

Praktická lékařka v Těšeticích upozorňuje své pacienty, kteří si objednali vakcínu proti chřipce, že již mohou docházet k aplikaci očkování.