Pátek Polojasno až oblačno s dešťovými přeháňkami 11/6 °C
Neděle Polojasno 21/5 °C

Úvod > Dění v obci > Hlášení obecního úřadu > 04.04.2018

04.04.2018

Místní knihovna Drahanovice ve středu 4.4.2018 nebude půjčovat.

Hasiči z Ludéřova oznamují, že v sobotu 14. dubna dopoledne proběhne v Ludéřově a Kníničkách sběr železného šrotu a elektroodpadu. V rámci elektroodpadu se budou vybírat vysloužilé ledničky, pračky, sporáky, vysavače, žehličky, mikrovlnky, i drobné spotřebiče jako vrtačky, fény a vše co se dá zapojit do zástrčky. Přinést můžete i televizory, monitory, autobaterie, rádia, počítače a mobily. Neúplné spotřebiče nebudou přebírány. Železný šrot ponechejte před domem, elektroodpad přivezte před hasičskou zbrojnici, popřípadě jej mohou hasiči odvézt z domu po domluvě na telefonu: 723 815 945.

V sobotu 14. dubna proběhne v Ludéřově celostátní akce UKLIĎME SVĚT, UKLIĎME ČESKO. V rámci této akce proběhne úklid a sběr odpadu v okolí Ludéřova. Koordinaci úklidu provádí místní hasiči a připojit se může kdokoliv z občanů. Sraz bude ve 14:00 u hasičské zbrojnice v Ludéřově a po úklidu bude pro všechny zúčastněné připraveno malé pohoštění. S sebou si vezměte s sebou dobrou náladu, pracovní rukavice a dobrou obuv. Před samotným úklidem se doporučujeme přihlásit na telefonu: 723 815 945 nebo na facebooku SDH Ludéřov.