Změna velikosti písma

Počasí

Čtvrtek Zataženo 24/15 °C
Pátek Oblačno 26/16 °C
Sobota Oblačno 25/16 °C
Neděle Oblačno 24/16 °C

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Oznámení - přesunutí koncertu Šansony

Oznámení - přesunutí koncertu ŠansonyDatum konání:
11.3.2020

Vážení příznivci barokní sýpky v Ludéřově,

 z důvodu probíhající epidemie koronaviru byl koncert Šansony vinné i nevinné přeložen z 21.3.2020 na podzimní termín (září - říjen). Velmi nás tato skutečnost mrzí, ale doufáme, že ji pochopíte s ohledem na zdraví nás všech. Nový termín Vám bude oznámen na našich stránkách, FB i mailovou korespodencí, pokud máte u nás Vaši adresu registrovanou. Zakoupené vstupenky na termín 21.3.2020 zůstávají v platnosti i pro podzimní termín. Pokud chcete vstupenky vrátit, sdělte nám tento požadavek písemně na mailovou adresu našeho spolku či barokní sýpky Ludéřov a peníze Vám budou zaslány zpět na Váš účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O náhradním termínu budete včas informováni.

Děkujeme za pochopení.

Karel Váňa U nás z.s. Ludéřov 67 783 43 Drahanovice osunas@seznam.cz tel. 604 246 932 http://osunas.unas.cz/ http://www.luderov.cz/ www.facebook.com/Barokni.sypka.Luderov