Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > l.ročník běžeckého závodu - KOSIŘSKÉ KING

l.ročník běžeckého závodu - KOSIŘSKÉ KINGDatum konání:
7.9.2013

l.ročník běžeckého závodu - KOSIŘSKÉ KINGl.ročník běžeckého závodu - KOSIŘSKÉ KING

kosířské king0001.pdf


Komentáře

Přidat komentář
 • 25. 6. 2013 13:52
  Alexandr
  Koséřské král

  Tak to je dobrý název závodu, na to že sme na Hané, tak nazveme závod česko anglickým názvem, to tedy klobouk dolů pane magistře, neberte si příklad z velkoměstských snobů, možná mezi ně patříte a raději dělejte něco pro lidi z dědiny.
  Na to, že téměř tři roky jste v zastupitelstvu, tak by třeba voliče zajímalo co jste pro lidi místní udělal(mimo egoistického článku v obecním občasníkuo vás a jistém hudebním tělese), jestli v tom zastupitelstvu nejste jenom proto, aby jste měl snažší cestu v osobních zájmech a aktivitách.
  Necháme se překvapit kolik místních "Kosiřskéch kingů" půjde závodit, zase to bude jen hrstka vašich místních kamarádů, dále přijedou vaši kamarádi z města a také kamarádi jejich kamarádů ještě z většího města, jen aby vidlákům z obce, kteří budou z otevřenou pusou hledět na něco co ještě neviděli, ukázali, že jsou něco víc. Raději když chcete něco rozumného udělat vemte nářadí a běžte bezplatně zvelebit část obce nebo můžete svůj elán a sílu plýtvat zúrodňováním hanáckéch polností....


 • 25. 8. 2013 19:35
  Miloš Korhoň
  Poděkování

  Vážení přátelé - sportovci i nesportovci,jak se závod blíží, teprve zjišťuji, co to obnáší. Rád bych poděkoval všem, kteří se nabídli k nezištné pomoci. Jsem rád, že je jich dost a myslím, že společnými silami vznikne pěkná nová tradice.


 • 26. 8. 2013 12:12
  Drahoš
  Re: Poděkování

  Pane zastupiteli vaše populistické vyjadřování si raději nechte od cesty, tím jste znám a to je tak vše co od vás známe. Vaše zjištění že pokud něco organizujete, tak že to něco obnáší je nám kteří to děláme dlouhou dobu a především pro lidi a jen o tom nekecáme dávno známé a víme to. Nechte si svoje populistické řeči a raději běžte něco pro obec a především pro občany z pozice zastuputele něco prospěšného udělat (to vlastně začnete příští rok před volbami až budete honit hlasy). A pohádky o nezištné pomoci vyprávějte sám sobě a vám rovným - ti vám to uvěří a ne veřejně, tak jak to děláte. Lidi z dědiny nejsou takoví pitomci, tak jak si vy z města myslíte.
  A o tradicích vy osobně pomlčte, jste zastupitel a díky takovým jako jste vy určité dlouholeté tradice v obci skončili!!! Tak nemluvte, že zavedete nové, sám tomu nevěříte, zavádějte si je se svými kamarády ve městě.....
  Plně souhlasím s názorem pana Alexandra!!!!


 • 27. 8. 2013 9:52
  Lubomír
  Re: Poděkování

  Pane Drahoši bravo, když nebudu brát na zřetel pravopisné chyby, tak konečně je slyšet pravdivý a především odvážný názor, který se určitě nebude celému vedení obce vůbec líbit. Jen bych dodal, že v Drahanovicích moc tradic není a to málo co bylo tak se pravděpodobně podařilo zrušit, viz memoriál Vratislava Bartla, který se bezdůvodně letospřejmenoval a třeba i hodové odpoledne u černé věže. Ale na druhou stranu zde máme novou tradici u evangelického kostela a obnovenou tradici ve vesničce střediskové - nejmenší části obce - keničské hode, jo v sobotu jsme viděli, jak jde udělat pěknou akci bez finanční a ostatní podpory z veřejných zdrojů, ale musí se místním i rodákům chtít něco obětovat.....


 • 12. 8. 2013 21:55
  Tomas
  Bezecky zavod DO TOHO

  Je super, ze se u vas bude organizovat novy bezecky MU zavod. Preji velkou ucast mistnich i aktivnich bezcu ze vsech koutu, organizatorum hodne zdaru a at se všechno povede na 1.rocniku! Nove tradici zdar!


 • 5. 9. 2013 11:19
  Z Hané
  Pepin

  Pro Drahoša a Sašu : nésu sice z vaší dědiny a organizátora neznám, ale zato znám podobný týpky jako jste zřejmě vy dva blboni. Namísto teho abyste byli rádi (a nélíp i helfli), že se něco v dědině děje, budete enem blbě pindat.


 • 6. 9. 2013 11:22
  Dogin
  Z Hané

  Sóhlasím s Pepinem.


 • 7. 9. 2013 8:02
  Martin
  Re: Z Hané

  Asi tak nějak, máte bét rádi, že se vůbec někdo snaží dát na vědomí, kde Drahanovice jsou, já to do dnes vůbec nevěděl, třeba se mi ve vaší malebné vsi zalíbí a už nebudu chtít nikdy nikam jinam!


 • 16. 9. 2013 17:07
  Miroslava
  Totálně mimo

  JE VIDĚT ŽE PÁNOVÉ KORHOŇ, TOMÁŠ, PEPIN, DOGIN A MARTIN JSOU ÚPLNĚ MIMO REALITU A PÍŠOU TOTÁLNÍ BLÁBOLY, TROCHU SE NAD PROBLEMATIKOU NEJENOM KOMUNÁLNÍ POLITIKY ZAMYSLETE A BUDETE MOŽNÁ DOMA... DRAHANOVIŠTÍ ZASTUPITELÉ V ČELE S PANEM STAROSTOU JEN DOBŘE MLŽÍ A LIDEM PŘEDKLÁDAJÍ POUZE TO CO LIDÉ CHTĚJÍ SLYŠET, JEN SAMOU CHVÁLU (čest vyjímkám)PRAVDU PAN STAROSTA NIKOMU NEŘEKNE....
  S pozdravem
  miroslava němcová


Fulltextové vyhledávání

25. 4. Marek

Zítra: Oto

Návštěvnost stránek

430391