Čtvrtek Skoro jasno 6/2 °C

Filip Raclavský: obrazy

Zámecké náměstí 775, 78353 Velká Bystřice
Typ

Město Velká Bystřice vás zve na výstavu obrazů v galeriizet. Vernisáž proběhne 25. 11. v 17 hod.Filip Raclavský (*1976) žije a pracuje ve Velkém Týnci. Říká o sobě, že má slabost pro geometrii a dynamickou abstraktní malbu. Klíčem je pro něj práce s energií: "Přál bych si, aby energie z obrazů vyzařovala a pozitivně ovlivňovala pozorovatele, kteří jsou v jeho bezprostředním okolí."Malovat obrazy začal v roce 2004. Postupně hledal techniky, které by mu pomohly vytvořit výsledný efekt - finální obraz plný energie. Kombinuje olej, akryl, křídu, práci s nožem, špachtlí, tiskem a samozřejmě se štětcem. Malbu na závěr lakuje vrstvami lesklého akrylového laku. Obvykle pokrývá i okraje plátna a proto není nutné obrazy rámovat.

Výstava fotografií řeky Bystřice

Zámecké náměstí, Velká Bystřice
Typ

Zimní open-air výstava fotografií naší řeky.

Vánoční výstava

nám. Míru 86, 78973 Úsov
Konec

Městská knihovna Úsov Vás srdečně zve na: "Prodejní Vánoční výstavu"