Neděle Zataženo 25/14 °C

Aktuální projekty

Projekt ROP

Projekt POV

Olomoucký kraj - poskytnul dotaci na částečnou úhradu výdajů na  vybavení jednotky sboru dobrovolných hasičů Drahanovice.

Neinvestiční dotace ve výši 8.800,- Kč za účelem zajištění akceschopnosti jednotek SDH obcí Olomouckého kraje,  byla použita na pořízení vozidlové radiostanice s míkrofonem, klávesnicí a licencí na provoz.

logo olomoucký kraj

Olomoucký kraj - poskytnul dotaci na částečnou úhradu výdajů na  vybavení jednotky sboru dobrovolných hasičů Ludéřov.

Neinvestiční dotace ve výši 29.500,- Kč za účelem zajištění akceschopnosti jednotek SDH obcí Olomouckého kraje,  byla použita na pořízení osobních ochranných prostředků - zásahových přileb.

logo olomoucký kraj

Publicita-energetické úspory MŠ Drahanovice

Projekt byl spolufinancován Evropskou unií - Fondem soudržnosti a Státním fondem ŽP v rámci Operačního programu ŽP.

MŠ.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Publicita-zpracování návrhu Územního plánu

Tento projekt - zpracování návrhu nového územního plánu je financován z IOP.

110cs_1[1].png

Podpořte projekt - Líbí se Vám myšlenka projektu?

banner1.jpg