Úterý Jasno 22/12 °C

Aktuální projekty

Projekt ROP

Projekt POV

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Olomoucký kraj  se zavazuje poskytnout dotaci v rámci Programu  památkové péče v Olomouckém kraji 2017 z dotačního titulu Obnova staveb drobné architektury místního významu ve výši 49.307,- Kč za účelem podpory záchrany a opravy památkové a historické hodnoty.

Účelem poskytnutí dotace je částečná úhrada výdajů na opravu kamenného kříže u Drahanovic par. č. 790 v k.ú. Drahanovice.

logo olomoucký kraj

Olomoucký kraj - poskytnul dotaci na částečnou úhradu výdajů na  vybavení jednotky sboru dobrovolných hasičů Drahanovice.

Neinvestiční dotace ve výši 8.800,- Kč za účelem zajištění akceschopnosti jednotek SDH obcí Olomouckého kraje,  byla použita na pořízení vozidlové radiostanice s míkrofonem, klávesnicí a licencí na provoz.

logo olomoucký kraj

Olomoucký kraj - poskytnul dotaci na částečnou úhradu výdajů na  vybavení jednotky sboru dobrovolných hasičů Ludéřov.

Neinvestiční dotace ve výši 29.500,- Kč za účelem zajištění akceschopnosti jednotek SDH obcí Olomouckého kraje,  byla použita na pořízení osobních ochranných prostředků - zásahových přileb.

Publicita-energetické úspory MŠ Drahanovice

Projekt byl spolufinancován Evropskou unií - Fondem soudržnosti a Státním fondem ŽP v rámci Operačního programu ŽP.

MŠ.jpg

Publicita-zpracování návrhu Územního plánu

Tento projekt - zpracování návrhu nového územního plánu je financován z IOP.

110cs_1[1].png

Podpořte projekt - Líbí se Vám myšlenka projektu?

banner1.jpg