Čtvrtek Jasno 18/9 °C
Neděle Zataženo 14/8 °C

Úvod > Dění v obci > Hlášení obecního úřadu > 20.11.2014

20.11.2014

V sobotu 22. listopadu 2014 se na hřišti v Drahanovicích bude konat podzimní brigáda - úklid hřiště. Dovolujeme si oslovit členskou základnu s výzvou k účasti při úklidu hřiště po sezóně. Pro brigádníky bude připraveno občerstvení. Začátek brigády je v 9:00 hodin. Těšíme se na Vaši hojnou účast! Srdečně zve Sokol Drahanovice.

Sbor pro občanské záležitosti Obce Drahanovice zve všechny občany v sobotu 29. listopadu 2014 ve 14 hodin do Základní školy v Drahanovicích na Adventní tvoření s posezením. Budeme vytvářet vánoční dekorace pod odborným vedením pí Faltýnkové, načerpáme inspiraci, získáme vánoční náladu, posedíme u teplých vánočních nápojů, ochutnáme čerstvé perníčky. Dekorační materiál si buď přineste s sebou nebo si jej můžete přímo na místě zakoupit. Na Vaši účast se těší členky SPOZ.