Úvod > Obec > Hlášení obecního úřadu 2013 - 2021 > 9. 8. 2021

9. 8. 2021

Obecní úřad Drahanovice oznamuje občanům Lhoty pod Kosířem, kteří si dosud nevyzvedli objednané kompostéry, že náhradní termín pro vydání kompostérů je stanoven na středu 11. srpna 2021 ve Lhotě u obchodu od 16.30 - 18.30 hod. Pro kompostéry je zapotřebí přijet autem nebo vozíkem. Každý občan obdrží návod ke smontování kompostéru a uživatelskou příručku ke kompostování.

Obecní úřad Drahanovice oznamuje občanům Drahanovic, že ve středu 11.srpna 2021 se budou v Drahanovicích v areálu na Rybníčku vydávat kompostéry a to v době od 13:00 hodin do 17:00 hodin.  1 kompostér váží cca 28 kg a bude vydáván občanům  pomocí rozebíratelných dílů. Pro kompostéry je třeba přijet autem nebo vozíkem. Každý občan obdrží návod ke smontování kompostéru a uživatelskou příručku ke kompostování.“  Upozorňujeme, že kompostéry budou předány pouze majitelům nemovitostí a pozemků, na kterých budou kompostéry umístěny“.

SDH Lhota pod Kosířem Vás zve v sobotu 14. srpna 2021 od 15.00 hod na „Dětský den ve Lhotě pod Kosířem“. Plno her, soutěží, dobré nálady a odměn pro děti. Občerstvení zajištěno: pečené makrely, grilovaný hermelín, grilovaná klobása, párek v rohlíku.

Obec Ústín, z.s. JAN-Jdeme-AutistůmNaproti a Komunitní centrum Ústín si Vás dovolují pozvat na benefiční koncert kapely STRACENÉ RÁJ. Koncert se uskuteční v sobotu 14. srpna 2021 od 20.hod v prostorách komunitního centra. Výtěžek z benefičního koncertu bude použit na dobudování zahrady Komunitního centra Haná v Ústíně.

V Kníničkách se našla želva. Kdo ji postrádá ať se přihlásí u paní Marie Škůrkové, Kníničky č.p. 18.

želva

18. 5. Nataša