Úvod > Obec > Hlášení obecního úřadu 2013 - 2021 > 27.04.2020

27.04.2020

Kadeřnictví v Drahanovicích oznamuje svým klientům, že od 11.5.2020 zahajuje svůj provoz, dle současného nařízení Vlády ČR. Provoz bude denně od pondělí do pátku. Klienti se již mohou telefonicky objednávat, případně přeobjednávat.

Knihovna v Drahanovicích a Ludéřově zahajuje tento týden půjčování knih. Čtenáři musí mít na obličeji roušku a využít dezinfekci rukou umístěnou před vstupem do knihovny.

Půjčovní doba:

• Ludéřov               - úterý                  15.00 – 18.00 hodin
  • Drahanovice     - středa                16.00 – 19.00 hodin.

Obecní úřad Drahanovice a provozovatel vodovodu firma M.I.S. Protivanov upozorňují všechny občany, a to ve všech místních částech naší obce, kteří jsou napojeni na obecní vodovod o důsledné dodržování zákazu napouštění bazénů a zalévání zeleně v souladu s platnou vyhláškouOpatření obecné povahy při nedostatku pitné vody. Smyslem tohoto opatření je zachování pitné vody pro nezbytné, čili základní potřeby obyvatel napojených na obecní vodovod.

Zápis dětí do Mateřských škol Drahanovice a Ludéřov na školní rok 2020/2021 se koná od 2. do 16.5.2020 bez přítomností dětí i zákonných zástupců. Veškeré podrobné informace k zápisu naleznete na webových stránkách www.skoladrahanovice.cz v aktualitách obou mateřských škol. Aby bylo vyhověno, co největšímu počtu žádostí bude od 3.9. nově otevřená druhá třída v MŠ Ludéřov.

15. 5. Žofie

Zítra: Přemysl