Úvod > Obec > Hlášení obecního úřadu 2013 - 2021 > 21.04.2020

21.04.2020

Hasiči z Ludéřova oznamují, že v sobotu 25. dubna dopoledne, proběhne v Ludéřově a Kníničkách sběr železného šrotu a elektroodpadu za zpřísněných hygienických podmínek. V rámci elektroodpadu se budou vybírat vysloužilé ledničky, pračky, myčky, sporáky, vysavače, mikrovlnky, ale i drobné spotřebiče jako vrtačky, fény a vše co se dá zapojit do zástrčky. Přinést můžete i televizory, monitory, autobaterie, rádia, počítače a mobily. Neúplné spotřebiče nebudou odebrány. Železný šrot ponechejte před domem, elektroodpad přivezte před hasičskou zbrojnici, popřípadě jej mohou hasiči odvézt z domu po domluvě na telefonu: 723 815 945.

Farnost Drahanovice oznamuje, že od pondělí 27. dubna 2020 se budou ve farním kostele v Drahanovicích konat veřejné bohoslužby a náboženské obřady v režimu stanoveném vládou České republiky. Podrobné informace a objasnění způsobu organizace bohoslužeb naleznete na webových stránkách farnosti, obce Drahanovice a na nástěnce před farním kostelem.

15. 5. Žofie

Zítra: Přemysl