Úvod > Obec > Hlášení obecního úřadu 2013 - 2021 > 07.11.2019

07.11.2019

Správa železniční dopravní cesty, s.o. vyhlásila na trati č. 273 Prostějov – Červenka ve dnech od 6. 11., 7:00 hod. do 8. 11. 2019, 18:00 hod. výluku traťové koleje v úseku Litovel předměstí – Červenka. Po dobu výluky budou všechny vlaky ve vyloučeném úseku nahrazeny náhradní autobusovou dopravou. Informace k výluce najdou cestující na webu www.cd.cz/omezeniprovozu. Případné dotazy zodpoví i operátoři zákaznické linky 840 112 113.

Zveme Vás na poklidnou adventní výstavu a tvořivé dílny v srdci kouzelných olomouckých parků. Navštivte zdarma vánoční prodejní výstavu Advent v Oranžerii a užijte si první adventní víkend v historické Oranžerii. Od pátku 29. listopadu do neděle 1. prosince 2019 na Vás čekají produkty a vánoční dárky od lokálních a designových tvůrců, adventní dekorace, ozdoby a tvořivé workshopy pod vedením zkušené floristky. Vyhněte se přeplněným nákupním centrům a zavítejte za poklidnou atmosférou jedinečné prodejní výstavy s českými designovými tvůrci. Unikátní prostředí historické Oranžerie, situované v samotném srdci Smetanových sadů v Olomouci, vytvoří tu pravou vánoční atmosféru, kterou můžete sdílet s vašimi přáteli.

Obec Drahanovice zve občany v sobotu 16. listopadu 2019 do Kulturního domu v Ludéřově na divadelní představení „Číše plná operety“ od opavské umělecké agentury Karla Smolky. Začátek představení v 17.00 hodin, vstupné 70,- Kč na místě samém, svoz autobusem tam i zpět zajištěn.

Tělovýchovná jednota Drahanovice zve všechny fanoušky v neděli 10. listopadu 2019 na naše hřiště, ve 14:00 hod. začíná zápas mužů, soupeřem našeho týmu bude mužstvo z Horky nad Moravou. Bohaté občerstvení zajištěno.

2. 5. Zikmund

Zítra: Alexej