Úvod > Obec > Hlášení obecního úřadu 2013 - 2021 > 06.06.2019

MIMOŘÁDNÉ HLÁŠENÍ 6.6.2019 odpoledne:

Obecní úřad Drahanovice a provozovatel vodovodu firma M.I.S. Protivanov upozorňují občany Ludéřova a Střížova, že dnes od 15,00 hodin bude obnovena dodávka pitné vody v Ludéřově a ve Střížově.

Důrazně žádáme všechny občany, a to ve všech místních částech naší obce, kteří jsou napojeni na obecní vodovod o důsledné dodržování zákazu napouštění bazénů a zalévání zeleně v souladu s platnou vyhláškou – opatření obecné povahy při nedostatku pitné vody. Smyslem tohoto opatření je zachování pitné vody pro nezbytné čili základní potřeby obyvatel napojených na obecní vodovod. Nedisciplinované občany bude obecní úřad postihovat dle platné legislativy.

Ředitelka Základní školy a mateřské školy Drahanovice v pátek 7.6. obnovuje provoz mateřské školy v Ludéřově a všem rodičům děkuje za pochopení a spolupráci.

Tělovýchovná jednota Drahanovice zve všechny fanoušky v neděli 08. června 2019 na mistrovský zápas mužů, který se uskuteční na hřišti v Přáslavicích, zápas začíná v 17:00 hod.

17. 5. Aneta

Zítra: Nataša