Úvod > Obec > Hlášení obecního úřadu 2013 - 2021 > 29.03.2019

29.03.2019

Tělovýchovná jednota Drahanovice zve všechny fanoušky v sobotu 30. března 2019 na mistrovský zápas sezóny 2018-2019, který se uskuteční na hřišti v Blatci. Odjezd autobusu je od „Jamajky“ v 14:15 hod.

V pátek 5. dubna proběhne v Ludéřově celostátní akce UKLIĎME SVĚT, UKLIĎME ČESKO. V rámci této akce proběhne úklid a sběr odpadu v okolí Ludéřova. Koordinaci úklidu provádí místní hasiči a připojit se může kdokoliv z občanů. Sraz bude v 16:00 u hasičské zbrojnice v Ludéřově a po úklidu bude pro všechny zúčastněné připraveno malé pohoštění. S sebou si vemte dobrou náladu, pracovní rukavice a pevnou obuv. Před samotným úklidem se doporučujeme přihlásit na telefonu: 723 815 945 nebo na facebooku SDH Ludéřov.

Hasiči z Ludéřova oznamují, že v sobotu 13. dubna dopoledne, proběhne v Ludéřově a Kníničkách sběr železného šrotu a elektroodpadu. V rámci elektroodpadu se budou vybírat vysloužilé ledničky, pračky, myčky, sporáky, vysavače, mikrovlnky, ale i drobné spotřebiče jako vrtačky, fény a vše co se dá zapojit do zástrčky. Přinést můžete i televizory, monitory, autobaterie, rádia, počítače a mobily. Neúplné spotřebiče nebudou přebírány. Železný šrot ponechejte před domem, elektroodpad přivezte před hasičskou zbrojnici, popřípadě jej mohou hasiči odvézt z domu po domluvě na telefonu: 723 815 945.

Oznamujeme Vám, že firma Kohaplant, spol. s r.o. - Váš dlouholetý prodejce ovocných dřevin uskuteční prodej ovocných stromků a balených růží. Speciální hnojivo na podporu kořenového systému. Švestky pouze za 99 Kč. Kořeny jsou ošetřeny speciálním disperzním gelem, který chrání kořeny před vysušením. Prodej se uskuteční ve čtvrtek 11.04.2019 v době od 13.10 do 13.30 hodin u hasičské zbrojnice v Drahanovicích.

Obec Drahanovice Vás tímto zve k zahájení turistické sezóny 2019 v sobotu 30. března do areálu Galerie U Kalicha v Drahanovicích. Zahájení se uskuteční ve 14 hodin, cestovní kočár v doprovodu jízdní hlídky přijede v 15,15 hodin. Dobu čekání vyplníme zahájením foto soutěže, dozvíme se, co nového nám turistická sezóna 2019 v naší obci přinese, užijeme si táborák – špekáčky a nápoje jsou zajištěny. Všichni jste na tuto akci srdečně zváni. Nenechte si ujet tento cestovní kočár a s ním i kouzlo dávné doby.

5. 5. Klaudie

Zítra: Radoslav