Úvod > Obec > Hlášení obecního úřadu 2013 - 2021 > 03.01.2019

03.01.2019

Obecní úřad Drahanovice oznamuje občanům, že pracovníci obce budou provádět odečty stavů vodoměrů sloužící jako podklad pro výpočet stočného za rok 2018. V případě Vaší nepřítomnosti sdělte stav na obecní úřad, případně na tel. č. 585 949 039.

ČEZ Distribuce, a.s. informuje občany Drahanovic o plánovaném přerušení dodávky elektřiny, které se bude konat 17. ledna 2019 v době od 7.30 do 15.30 hodin. Přerušení dodávky elektřiny je plánováno pouze v nezbytně nutném rozsahu, a to z důvodu prací spojených se zajištěním bezpečného a spolehlivého provozu distribuční sítě.

Vážení a milí občané, ve dnech 5. a 6. 1. 2019 bude v naší obci probíhat Tříkrálová sbírka. Navštíví vás koledníci - králové Kašpar, Melichar a Baltazar. Přinesou vám požehnání do nového roku. Vedoucí každé skupinky se na vyžádání prokáže platnou průkazkou. Sbírkou chce Charita umožnit, aby všichni lidé dobré vůle zakusili radost z pomoci lidem v nouzi. Příspěvky se během koledy sbírají do úředně zapečetěných a očíslovaných kasiček s logem Charity.

V roce 2019 chce Charita z tříkrálových darů podpořit:

• podporu a rozvoj domácí hospicové péče,
  • finanční, potravinovou a materiální pomoc jednotlivců a rodinám v krizi,
  • podporu sociálního bydlení.

Sbor dobrovolných hasičů ve Střížově zve všechny své členy na výroční valnou hromadu, která se uskuteční v pátek 18. ledna v sále KD Střížov. Prezentace proběhne od 17.40 hodin. Jednání bude zahájeno v 18.00 hodin. Na valné hromadě budou vybírány členské příspěvky.

Hospůdka u Justýnky v Ludéřově Vás tímto zve na první společenský ples v pátek 11. ledna 2019 od 20.00 hodin v Kulturním domě v Ludéřově. Hraje hudební skupina FUNNY, vystoupí mažoretky při ZŠ Drahanovice. Bohatá tombola, zvěřinové speciality, vstupné 70 Kč.

2. 5. Zikmund

Zítra: Alexej