Pondělí Zataženo 4/3 °C
Středa Skoro jasno 3/0 °C

Úvod > Dění v obci > Hlášení obecního úřadu > 28.08.2017

28.08.2017

V sobotu 2. září se v naší obci uskuteční už 5. ročník přespolního běhu Kosiřské žiganec, zařazeného do seriálu „Liga stovkařů“. Start proběhne v 11:00 U černé věže v Drahanovicích, vítěze hlavního závodu očekáváme v cíli na hřišti TJ Sokol Drahanovice těsně po půl dvanácté. Proběhne také závod dětí, v kategoriích do devíti a třinácti let. Přijďte si zaběhat, podpořit závodníky nebo nechat závodit své děti. Podrobnější informace jsou ve vývěskách na plakátu akce. Těší se na vás pořadatelé.

Půjčovna svatebních šatů: svatební servis Litovel na ulici 1. máje 792 zahájila výprodej svatebních a společenských šatů, pánských a dětských obleků, šatů pro družičky a všech svatebních doplňků, jako jsou závoje, spodnice, kabátky a jiné. Bílé šaty na polonézu již od 1000,- Kč. Akce trvá do konce září, více informací na tel.č. 773 270 600, prac. doba Po-Pá 10-17 hod, So 9-12 hod.