Úvod > Obec > Hlášení obecního úřadu 2013 - 2021 > 12.01.2017

12.01.2017

Rádi bychom vás seznámili s výsledky Tříkrálové sbírky 2017. Koledníci v celé naší obci vybrali 35.754,- Kč. I v tomto roce se do projektu zapojilo osm kolednických skupinek. Děkujeme všem dárcům za jejich štědrost a i těm, kteří s přípravou a realizací sbírky pomohli. Děkujeme Vám, že jste štědře podpořili projekty, díky nimž bude Charita adresně, účinně a efektivně, pomáhat tam, kde je to potřeba.

Tělocvičná jednota Sokol Náměšť na Hané pořádá v sobotu 28. ledna 2017 od 20 hodin na sále kulturního zařízení městyse v Náměšti n/H SOKOLSKÉ ŠIBŘINKY. K tanci a poslechu hraje kapela FANTAJM. Vstupné 70,-Kč; masky ZDARMA. Místa v sále je možné si zarezervovat v trafice. Srdečně zvou sokolové!

Firma SUES, která sváží popelnice v naší obci, oznamuje, že vzhledem k poruše svozového auta se přesouvá zítřejší (13.1.) svoz komunálního odpadu v částech obce na sobotu 14. ledna.

Obec Drahanovice upozorňuje občany, že z důvodu plynulého odklízení sněhu na komunikacích v obci, je nutno parkovat svá vozidla mimo ně.

16. 4. Irena

Zítra: Rudolf