Úvod > Obec > Hlášení obecního úřadu 2013 - 2021 > 05.01.2017

05.01.2017

Ve dnech 7. a 8. ledna 2017 bude v naší obci probíhat Tříkrálová sbírka. Navštíví vás koledníci - králové Kašpar, Melichar a Baltazar. Přinesou vám požehnání do nového roku. Vedoucí každé skupinky se na vyžádání prokáže platnou průkazkou. Sbírkou chce Charita Olomouc umožnit, aby všichni lidé dobré vůle zakusili spolu s námi radost z pomoci lidem v nouzi. Příspěvky se během koledy sbírají do úředně zapečetěných a očíslovaných kasiček s logem Charity. V roce 2017 chce Charita z tříkrálových darů podpořit:

• neformální předškolní vzdělávání dětí ohrožených sociálním vyloučením
  • jednotlivce a rodiny v akutní krizi (lidé postižení přírodními a humanitárními katastrofami, oběti domácího násilí, trestných činů, apod.)
  • zvýšení dostupnosti pečovatelské služby pro seniory a lidi s tělesným handicapem
  • rozvoj a rozšíření stávajících služeb střediska pro lidi bez domova a přizpůsobení jejich specifickým potřebám

MUDr. Zdráhalová – praktický lékař v Těšeticích nebude ordinovat v pátek 6.1.2017.

24. 4. Jiří

Zítra: Marek