Pátek Jasno 28/16 °C
Neděle Zataženo 30/20 °C

Úvod > Dění v obci > Hlášení obecního úřadu > 30.08.2016

30.08.2016

Ředitelka Základní školy v Drahanovicích oznamuje všem žákům, že slavnostní zahájení školního roku se koná 1. září v 7:30 hodin v budově základní školy. Rodiče žáků a přátelé školy jsou srdečně zváni. Zájemci o výuku na hudební nástroje při ZUŠ pobočce v Drahanovicích se mohou hlásit do 5. září v místní škole.

V těchto dnech občané naší obce obdrželi do poštovních schránek nové číslo obecního zpravodaje, které obsahovalo přílohu /smlouvu o odvádění odpadních vod + dotazník/. Obě smlouvy + dotazník vyplňte, podepište a vraťte zpět na obecní úřad v úřední dny a hodiny. Občané, kteří nejsou doposud napojeni na stokovou síť vyplní pouze dotazník a vrátí zpět i prázdné smlouvy. Výběr stočného se uskuteční v září za období 06/15 – 06/16 za současných cenových podmínek. Stočné dle nového tarifu se bude platit až v roce 2018.