Pondělí Zataženo 16/9 °C
Úterý Polojasno 18/10 °C
Středa Polojasno 21/11 °C
Čtvrtek Jasno 20/11 °C

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Dotazník pro obyvatele - Obec Drahanovice - Program rozvoje obce

Dotazník pro obyvatele - Obec Drahanovice - Program rozvoje obce

Datum konání:
20.11.2015
Datum ukončení:
10.12.2015

Milí spoluobčané,

naše obec začala v současné době zpracovávat svůj program rozvoje, ve kterém chceme vyjasnit priority rozvoje obce a rozvrhnout jednotlivé rozvojové činnosti na nejbližší roky. Program rozvoje nám umožní lépe využít našich finančních prostředků, je i důležitým podkladem při získávání různých dotací na uskutečnění vybraných rozvojových záměrů. Považujeme za velmi důležité zjistit vaše názory na to, jaká by měla naše obec být a co pro to všichni můžeme udělat. Obracím se na vás proto s žádostí o vyjádření názoru na otázky uvedené v tomto dotazníku. Výsledky průzkumu poslouží výlučně jako podklad pro zpracování programu rozvoje obce a poskytnuté údaje budou pečlivě vyhodnoceny. O výsledcích budete průběžně informováni – na internetu, na vývěsce.

Na dotazník přejdete ZDE.

Děkuji Vám za spolupráci a projevený zájem.
starosta obce Drahanovice Ivo Richter