Čtvrtek Polojasno až oblačno s dešťovými přeháňkami 23/14 °C
Pátek Jasno 24/15 °C
Sobota Skoro jasno 27/14 °C
Neděle Polojasno 32/17 °C

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Dotazník pro obyvatele - Obec Drahanovice - Program rozvoje obce

Dotazník pro obyvatele - Obec Drahanovice - Program rozvoje obce

Datum konání:
20.11.2015
Datum ukončení:
10.12.2015

Milí spoluobčané,

naše obec začala v současné době zpracovávat svůj program rozvoje, ve kterém chceme vyjasnit priority rozvoje obce a rozvrhnout jednotlivé rozvojové činnosti na nejbližší roky. Program rozvoje nám umožní lépe využít našich finančních prostředků, je i důležitým podkladem při získávání různých dotací na uskutečnění vybraných rozvojových záměrů. Považujeme za velmi důležité zjistit vaše názory na to, jaká by měla naše obec být a co pro to všichni můžeme udělat. Obracím se na vás proto s žádostí o vyjádření názoru na otázky uvedené v tomto dotazníku. Výsledky průzkumu poslouží výlučně jako podklad pro zpracování programu rozvoje obce a poskytnuté údaje budou pečlivě vyhodnoceny. O výsledcích budete průběžně informováni – na internetu, na vývěsce.

Na dotazník přejdete ZDE.

Děkuji Vám za spolupráci a projevený zájem.
starosta obce Drahanovice Ivo Richter